Rada garantů

Petra Němcová

Petra Němcová

/Petra Nemcova Brand Enterprices ltd./ koproducent FASHION Week

Nejen jedna z nejkrásnějších žen světa, ale také jedna z nejvlivnějších, co se filantropie a módního průmyslu týče. Petra Němcová, světová supermodelka původem z Karviné, pojí bezchybnou krásu s jedinečným intelektem a čistým srdcem. Během své stále stoupající kariéry, započaté v roce 1995 modelingovou soutěží, pracovala, předváděla, fotila s nejpřednějšími jmény, magazíny a návrháři současnosti. Přelomový rok 2003 přinesl Petře titulní stranu prestižního plavkového magazínu Sports Illustraded Swimsuit Issue, která ji katapultovala spolu s následnými 5 vydáními mezi elitu, která je již nedílnou součástí historie. Zhmotněný sen byl rok poté hrubě zastřen přírodní katastrofou. Petru a jejího snoubence tehdy v oblasti Khao Lak v Thajsku stihla vlna tsunami. Ačkoliv tuto zkušenost provázelo hodně emocí, Petřin jedinečný charakter dokázal ze všech zážitků najít ty nejsvětlejší, které zúročuje dodnes. Od roku 2005 Petra vedle modelingové kariéry úspěšně řídí neziskovou nadaci Happy Hearts Fund, která efektivně pomáhá v místech postižených přírodními katastrofami. V reakci na charitativní činy organizace Happy Hearts Fund byla Petra jmenována haitskou vládou za účasti prezidenta Michela Martellyho a premiéra Laurenta Lamotha čestnou velvyslankyní země. K roku 2014, za deset let od ničivé tsunami, získala nadace HHF prostředky pro postavení 100 školek a škol, které budou dokončeny do konce tohoto roku. Naděje v dětských srdcích na lepší život sálá nadále.

Úspěchy nadace nezůstávají bez povšimnutí, před pár týdny získala Petra "ocenění dobré vůle" udělované prestižním pánským magazínem GQ u příležitosti vyhlašování "Muže roku" v Portugalsku. Tato soška je jednou z mnoha cen připomínajících výraznou pomoc, které se postiženým oblastem dostává. Nutno také připomenout ocenění magazínu GLAMOUR, který v roce 2005 věnoval trofej za statečnost. Vnitřní síla, pokora a píle jsou při pohledu na zdánlivě křehkou bytost fascinující. Jsme šťastní, že je od roku 2013 čestným partnerem projektů Fashion Week a Prague Fashion Night, na kterých se coby koproducentka podílí s Karolínou Bosákovou a Barborou Bergovou. 

Alexandre Herchcovitch

Alexandre Herchcovitch

/HERCHCOVITCH;ALEXANDRE/ módní návrhář, host Fashion Week v Praze 2012

Alexandre Herchcovitch, temperamentní miláček Anny Wintourové, v součastnosti nejvlivnější brazilský návrhář slovanského původu, představil Praze během exkluzivního večera kolekci jaro/léto 2013. Pražský Fashion Week přivítal modely v srdci evropy po jejich premiéře na newyorském Fashion Weeku! Pánská a dámská řada oděvů HERCHCOVITCH; ALEXANDRE jsou k dostání ve Spojených státech amerických, Kanadě, Anglii, Francii, Španělsku a nově i v Tokiu, kde se záhy stal novým módním guru. Vedle mnoha významných spoluprací stojí Alexandre i za značkou džínového zboží HERCHCOVITCH. Zmínky o jeho začátcích, tvorbě a vizích obohacují nejednu knižní publikaci, o jeho počinech se lze často dočíst ve světových módních magazínech. Alexandre a jeho team je den ode dne silnějším a váženějším artiklem na poli mezinárodního módního průmyslu, jsme šťastni, že jsme jej měli možnost představit v rámci Fashion Weeku 2012 i vám.

Marketingový manager Daniel Goncavles o spolupráci s Fashion Week: Ze všech přehlídek, které jsme ve světě uspořádali, byl Pražský Fashion Week jedním z nejunikátnějších. Organizace celého večera byla úžasná, skvělé obsazení, nádherné historické prostory, měli jsme skvělý kontakt s vizážisty i celým lokálním teamem, který přehlídku pořádal. Byla to pro nás velmi speciální spolupráce. Módní přehlídka měla skvělou odezvu v lokálních mediích i u zahraničních zpravodajů.

 
Beatriz Ferretti

Beatriz Ferretti

/La Perla/ Communication Director, host Fashion Week v Praze 2013

Z malého korzetového ateliéru v Bologni celosvětové království exkluzivního spodního prádla! Během své existence se ke korzetům a spodnímu prádlu přidala pánská řada, plavky, parfémy, noční košilky a doplňky. Vlastní kousek nebe je už možné zakoupit ve více jak 100 kamených obchodech situovaných na nejprestižnějších adresách světových metropolí. Opojné nádheře intimního potěšení La Perla podlehl i Jean Paul Gaultier, který se nechal můzou políbit a vytvořil svůdnou kolekci jaro/léto 2013. Vzhůru k výšinám kráčí značka La Perla, oslavující nádheru lidského těla od roku 1954. Její rozvoj vygradoval v roce 2013 spojením se skupinou Pacific Global Management, která pod vedením Silvia Scaglia vyhledává módní naděje a klade si za cíl ustálit jejich místo na výsluní luxusní módy. La Perla během Pražského Fashion Weeku v roce 2013 představila divákům ve světové premiéře kolekci jaro/léto 2014. Strhující zážitek byl hojně diskutován během následné after párty značky. O kolekci pěčoval úžasný team, který si vedle poctivých příprav našel čas na prohlídku čarovné Prahy. Ředitelka komunikace Beatriz Ferrettiová, která pro společnost pracuje neuvěřitelných 25 let se s námi podělila o pár slov:

Beatriz o Fashion Weeku: Značce La Perla bylo ctí stát se speciálním hostem zářijového Fashion Weeku v Praze. Představili jsme kolekci jaro/léto 2014 ve světové premiéře. Exkluzivní přehlídka i následný večírek, organizace agenturou Unique One byla perfektní. Při spolupráci jsme chovali absolutní důvěru k tak odbornému teamu, od castingu po přehlídku a záverečný večírek, vše bylo v souladu s naším nejlepším očekáváním. Producentce Karolíně Bosákové a celému teamu jsme vděční za velkou pohostinnost a za tak úspěšný večer v jednom z nejkrásnějších měst na světě!

Hirono

Hirono

/SAPHIR EAST/ módní návrhářka, host Fashion Week v Praze 2013

Japonská návrhářka Hirono, dvorní stylistka kontroverzní zpěvačky Lady Gaga, zasvětila celý svůj život módě. Od mládí studovala oblékání, umění a malbu. Po dlouholeté stylistické praxi se Hirono v létě roku 2007 rozhodla ustálit kreativní tvorbu pod hlavičkou módní značky SAPHIR EAST, která se snaží tvořit zboží bez konceptuálních hranic. Praha hostila tuto vzácnou návštěvu během týdne módy v roce 2013, kdy se divákům představila průřezem dosavadní tvorby.

Hirono o společné spolupráci: Produkce je úžasná, Praha je nádherná. Byla to pro mě skutečně jedinečná příležitost poznat novou kulturu, porovnat vlastní design a vidět možnosti značky SAPHIR EAST. Účast na Fashion Weeku v Praze mi otevřela nové obzory a pomohla věci vidět nový způsobem, který se jistě promítne v mé nadcházející tvorbě!

 
Karolína Bosáková

Karolína Bosáková

/Unique One s.r.o./ koproducent Fashion Week, Prague Fashion Night a Košice Fashion Week

V mezinárodní módní branži působí od roku 1995. Jako modelka cestovala 10 let po celém světě a spolupracovala se světoznámými značkami, jako Chanel, Yves Saint Laurent, Kenzo, Christian Dior, Giorgio Armani či Alexander McQueen. V roce 1998 založila na základě vlastních osobních zkušeností modelingovou agenturu Unique One, je autorkou knihy Modeling – Cesta za snem, která si klade za cíl pomoci budoucím modelkám a modelům, aby se v kariéře hned od počátku ubírali správným směrem. Agentura Unique One zastupuje supermodelku Petru Němcovou a její nadaci Happy Hearts Fund. Od roku 2011 koprodukuje autorský módní projekt Fashion Week v Praze. Hned první ročník se stal módní událostí roku a úspěšně trvá dodnes. V roce 2013 rozšířila svoje působení o další projekt zaměřený na podporu prodeje luxusních značek Prague Fashion Night. Spolupracuje na projektu Košice Fashion Week.

Barbora Bergová

Barbora Bergová

/BB Media Consulting s.r.o./ koproducent Fashion Week, Prague Fashion Night

V oblasti PR a marketingu pracuje řadu let a k jejím klientům patří značky jako Tiffany&Co., Bottega Veneta, Ermenegildo Zegna, Diesel, Dolce & Gabbana, Pandora, TOPSHOP, NEW YORKER, Salvatore Ferragamo, Versace, VAN GRAAF a další. V roce 2011 spolu s Karolínou Bosákovou uspořádala v rámci Designbloku první pražský Fashion Week, který se díky účasti prestižních značek a také díky dokonalé organizaci stal módní událostí roku. Od roku 2013 organizuje spolu s Karolínou Bosákovou a Petrou Němcovou módní akci Prague Fashion Night, který spolu s Fashion Weekem patří k nejvýznamnějším módním událostem v České republice.

 
Juraj Králik

Juraj Králik

/Procter & Gamble Czech Republic s. r. o./ manažer pro externí komunikaci

Manažer pro externí komunikaci ve společnosti Procter & Gamble Czech Republic s. r. o., která vedle bohatého portfolia vyrábí řadu pracích prostředků na jemné prádlo značky Dreft. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou a Ústav mezinárodních vztahů a aproximace práva na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Do P & G nastoupil roku 2005 na pozici asistenta externích vztahů v bratislavském zastoupení společnosti. Poté zastával pozici PR specialisty pro značky Pampers, Gillette, Braun, Old Spice a Duracell pro region střední Evropy (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko a Chorvatsko) v budapešťské pobočce. Od roku 2011 působí v Praze a má na starosti aktivity společnosti v České republice. Procter & Gamble Czech Republic s. r. o. stál za vznikem Fashion Weeku v pozici generálního partnera od roku 2011 do roku 2013.

Ing. Vladimír Rössel

Ing. Vladimír Rösel

 

Bývalý generální ředitel Národní galerie v Praze, působící ve své více než dvacetileté kariéře jako investiční bankéř a správce investičních fondů. V Národní galerii pracoval do roku 1990 jako lektor ve stálých sbírkách, v rámci této spolupráce získal stipendium od Nadace Solomon Guggenheim na pobyt ve sbírce moderního umění Peggy Guggenheim Collection v Benátkách (1989). Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, pracoval pro investiční banky a společnosti v Londýně, New Yorku a Vídni, dále působil jako investiční manažer při transakcích v Egyptě, Holandsku, Německu, Řecku, Švýcarsku a v regionu střední a východní Evropy. V roce 2012 pod jeho vedením Národní galerie připravila a v krátkém čase zrealizovala úspěšnou výstavu Rembrandt & Co., kterou navštívilo více než 34 000 návštěvníků.

 
Aleksandra Udženija

Aleksandra Udženija

/zastupitelka Hlavního města Prahy a městské části Praha 2/

Zastupitelka Hlavního města Prahy a městské části Praha 2 vystudovala Obchodní akademii Heroldovy sady a poté ukončila bakalářské studium marketingu a managementu na Anglo-American College v Praze. Profesionálně se věnuje komunální politice. Byla zvolena do Zastupitelstva hlavního města Prahy a následně také do Rady hlavního města Prahy, do její kompetence patří majetek a podpora podnikání. Dříve řídila rodinnou firmu. Od roku 2005 je předsedkyní oblastního sdružení ODS Praha 2. Je vdaná a má dvě dcery.

 
www.unique-one.com www.bb-media.cz

hlavní partner

hlavní mediální partner

partneři

www.czechtourism.cz www.iprima.cz Sephora Slovanský dům Franck Provost.cz

pod záštitou

oficiální dodavatelé

LIMOUSINE SERVICE

Praha Praha 1 Italská ambasáda Italsko-česká komora Boscolo Perrier Martini Stones Catering Ticketpro Renault

mediální partneři

Proč ne? Hospodářské noviny ihned Blesk Blesk.cz OK Moderní byt Iconiq Bestie Forbes